04.12
13:00
Jedinstvo (K)
Polet (T)
0
2
|
04.12.2016 13:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 2 | Polet (T) | |||||
04.12
13:00
Napredak
Parmenac
3
2
|
04.12.2016 13:00 | Napredak | 3 : 2 | Parmenac | |||||
04.12
13:00
Zadrugar
Brezak
4
1
|
04.12.2016 13:00 | Zadrugar | 4 : 1 | Brezak | |||||
04.12
13:00
Jedinstvo (GG)
Omladinac (Z)
3
1
|
04.12.2016 13:00 | Jedinstvo (GG) | 3 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
04.12
13:00
Backovac Junajted
Donja Vrbava
1
0
|
04.12.2016 13:00 | Backovac Junajted | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
04.12
13:00
Ozrem PMH
Mladost (P)
3
4
|
04.12.2016 13:00 | Ozrem PMH | 3 : 4 | Mladost (P) |
04.12
14:00
Branik
Ključ
3
0
|
04.12.2016 14:00 | Branik | 3 : 0 | Ključ |
04.12
13:00
Palilula
Radnički 1947
2
1
|
04.12.2016 13:00 | Palilula | 2 : 1 | Radnički 1947 |
04.12
13:00
OFK Draževac
Jastrebac
0
3
|
04.12.2016 13:00 | OFK Draževac | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
04.12
13:00
Ratar
OFK Rutevac 1908
0
4
|
04.12.2016 13:00 | Ratar | 0 : 4 | OFK Rutevac 1908 | |||||
04.12
13:00
Mladi Radnik
Borac
3
4
|
04.12.2016 13:00 | Mladi Radnik | 3 : 4 | Borac | |||||
04.12
13:00
Planinac 2015
Sloga (K)
2
4
|
04.12.2016 13:00 | Planinac 2015 | 2 : 4 | Sloga (K) | |||||
04.12
13:00
OFK Sloga (D)
Polet (V)
2
6
|
04.12.2016 13:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 6 | Polet (V) |
04.12
11:00
Rudar 1973
Gornje Krajince
4
7
|
04.12.2016 11:00 | Rudar 1973 | 4 : 7 | Gornje Krajince | |||||
04.12
11:00
Badince
Moravac (G)
5
1
|
04.12.2016 11:00 | Badince | 5 : 1 | Moravac (G) |
04.12
13:00
Iskra
Mladost
1
3
|
04.12.2016 13:00 | Iskra | 1 : 3 | Mladost |
04.12
13:00
Ribnica
Gorštak
3
1
|
04.12.2016 13:00 | Ribnica | 3 : 1 | Gorštak |
04.12
17:00
Vojvodina
Napredak
2
0
|
04.12.2016 17:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Napredak | |||||
04.12
18:00
Partizan
Javor Matis
2
0
|
04.12.2016 18:00 | Partizan | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
04.12
13:00
OFK Bačka
Čukarički
3
1
|
04.12.2016 13:00 | OFK Bačka | 3 : 1 | Čukarički | |||||
04.12
13:00
Novi Pazar
Spartak ŽK
2
4
|
04.12.2016 13:00 | Novi Pazar | 2 : 4 | Spartak ŽK | |||||
04.12
13:00
Radnik
Rad
1
0
|
04.12.2016 13:00 | Radnik | 1 : 0 | Rad | |||||
04.12
13:00
Radnički (N)
Borac
3
3
|
04.12.2016 13:00 | Radnički (N) | 3 : 3 | Borac | |||||
04.12
13:00
Voždovac
Crvena zvezda
0
1
|
04.12.2016 13:00 | Voždovac | 0 : 1 | Crvena zvezda |
04.12
17:00
Everton
Manchester Utd
1
1
|
04.12.2016 17:00 | Everton | 1 : 1 | Manchester Utd | |||||
04.12
14:30
Bournemouth
Liverpool
4
3
|
04.12.2016 14:30 | Bournemouth | 4 : 3 | Liverpool |
04.12
15:30
Darmstadt 98
Hamburger SV
0
2
|
04.12.2016 15:30 | Darmstadt 98 | 0 : 2 | Hamburger SV | |||||
04.12
17:30
Augsburg
Eintracht
1
1
|
04.12.2016 17:30 | Augsburg | 1 : 1 | Eintracht |
04.12
12:30
Milan
Crotone
2
1
|
04.12.2016 12:30 | Milan | 2 : 1 | Crotone | |||||
04.12
15:00
Lazio
Roma
0
2
|
04.12.2016 15:00 | Lazio | 0 : 2 | Roma | |||||
04.12
15:00
Pescara
Cagliari
1
1
|
04.12.2016 15:00 | Pescara | 1 : 1 | Cagliari | |||||
04.12
15:00
Sampdoria
Torino
2
0
|
04.12.2016 15:00 | Sampdoria | 2 : 0 | Torino | |||||
04.12
15:00
Sassuolo
Empoli
3
0
|
04.12.2016 15:00 | Sassuolo | 3 : 0 | Empoli | |||||
04.12
20:45
Fiorentina
Palermo
2
1
|
04.12.2016 20:45 | Fiorentina | 2 : 1 | Palermo |
04.12
15:00
Rennes
Saint-Étienne
2
0
|
04.12.2016 15:00 | Rennes | 2 : 0 | Saint-Étienne | |||||
04.12
17:00
Marseille
Nancy
3
0
|
04.12.2016 17:00 | Marseille | 3 : 0 | Nancy | |||||
04.12
20:45
Nice
Toulouse
3
0
|
04.12.2016 20:45 | Nice | 3 : 0 | Toulouse |
04.12
12:00
Betis
Celta Vigo
3
3
|
04.12.2016 12:00 | Betis | 3 : 3 | Celta Vigo | |||||
04.12
16:15
Athletic Club
Eibar
3
1
|
04.12.2016 16:15 | Athletic Club | 3 : 1 | Eibar | |||||
04.12
18:30
Alavés
Las Palmas
1
1
|
04.12.2016 18:30 | Alavés | 1 : 1 | Las Palmas | |||||
04.12
18:30
Sporting Gijón
Osasuna
3
1
|
04.12.2016 18:30 | Sporting Gijón | 3 : 1 | Osasuna | |||||
04.12
20:45
Valencia
Málaga
2
2
|
04.12.2016 20:45 | Valencia | 2 : 2 | Málaga |
04.12
17:30
Kris Kros
Vrbas
74
72
|
04.12.2016 17:30 | Kris Kros | 74 : 72 | Vrbas | |||||
04.12
19:00
Jedinstvo
Topola
67
61
|
04.12.2016 19:00 | Jedinstvo | 67 : 61 | Topola |
04.12
19:00
Ub
Crnokosa
85
95
|
04.12.2016 19:00 | Ub | 85 : 95 | Crnokosa | |||||
04.12
18:00
Novi Pazar
Prva Petoletka
112
73
|
04.12.2016 18:00 | Novi Pazar | 112 : 73 | Prva Petoletka | |||||
04.12
13:30
Polet
Zekas 75
95
88
|
04.12.2016 13:30 | Polet | 95 : 88 | Zekas 75 |
04.12
17:00
Radnik
Jablanica
65
63
|
04.12.2016 17:00 | Radnik | 65 : 63 | Jablanica | |||||
04.12
19:15
Mladost
Jastrebac
80
75
|
04.12.2016 19:15 | Mladost | 80 : 75 | Jastrebac |
04.12
14:00
Borac
Torlak
70
65
|
04.12.2016 14:00 | Borac | 70 : 65 | Torlak | |||||
04.12
14:30
Astra
Ras
78
83
|
04.12.2016 14:30 | Astra | 78 : 83 | Ras | |||||
04.12
17:00
Beko
Borča
86
81
|
04.12.2016 17:00 | Beko | 86 : 81 | Borča | |||||
04.12
18:00
Žarkovo
BKK Radnički
101
59
|
04.12.2016 18:00 | Žarkovo | 101 : 59 | BKK Radnički |
04.12
15:30
Star
Sivac
105
64
|
04.12.2016 15:30 | Star | 105 : 64 | Sivac | |||||
04.12
19:00
Tisa
Petrovgrad
67
69
|
04.12.2016 19:00 | Tisa | 67 : 69 | Petrovgrad |
04.12
12:00
Omladinac
Šimanovci
101
50
|
04.12.2016 12:00 | Omladinac | 101 : 50 | Šimanovci |
04.12
12:30
M015
Loznica
60
66
|
04.12.2016 12:30 | M015 | 60 : 66 | Loznica |
04.12
15:30
Ivanjica
Morava
92
73
|
04.12.2016 15:30 | Ivanjica | 92 : 73 | Morava | |||||
04.12
15:00
Sloga
Play off
86
67
|
04.12.2016 15:00 | Sloga | 86 : 67 | Play off |
04.12
17:00
Stragari
Bane
65
53
|
04.12.2016 17:00 | Stragari | 65 : 53 | Bane | |||||
04.12
20:00
Sloga (D)
Basket
83
74
|
04.12.2016 20:00 | Sloga (D) | 83 : 74 | Basket |
04.12
17:20
Cerak
Umka 2009
62
66
|
04.12.2016 17:20 | Cerak | 62 : 66 | Umka 2009 | |||||
04.12
12:00
Vizura Shark
Lazarevac
70
71
|
04.12.2016 12:00 | Vizura Shark | 70 : 71 | Lazarevac | |||||
04.12
16:10
Vitez BGD 011
Eko Sport
70
57
|
04.12.2016 16:10 | Vitez BGD 011 | 70 : 57 | Eko Sport |
04.12
12:00
Hisar
Mladost Vesna
62
129
|
04.12.2016 12:00 | Hisar | 62 : 129 | Mladost Vesna |
04.12
17:00
MZT Skopje Aerodrom
Budućnost VOLI
96
90
|
04.12.2016 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 96 : 90 | Budućnost VOLI | |||||
04.12
19:00
Mega Leks
Cibona
71
82
|
04.12.2016 19:00 | Mega Leks | 71 : 82 | Cibona |
04.12
13:00
Lim
Zvečan
58
72
|
04.12.2016 13:00 | Lim | 58 : 72 | Zvečan |
04.12
14:00
Topličanin 2012
Paraćin
57
50
|
04.12.2016 14:00 | Topličanin 2012 | 57 : 50 | Paraćin | |||||
04.12
19:00
Bor
Actavis academy
80
28
|
04.12.2016 19:00 | Bor | 80 : 28 | Actavis academy | |||||
04.12
17:30
Palanka 2012
Gimnazijalac
45
62
|
04.12.2016 17:30 | Palanka 2012 | 45 : 62 | Gimnazijalac | |||||
04.12
18:30
Student 2
Radnički 2016
38
81
|
04.12.2016 18:30 | Student 2 | 38 : 81 | Radnički 2016 |
04.12
12:00
SO Koš
Njegoš
42
50
|
04.12.2016 12:00 | SO Koš | 42 : 50 | Njegoš |
04.12
18:00
Stara Pazova
Topolčanka
75
52
|
04.12.2016 18:00 | Stara Pazova | 75 : 52 | Topolčanka | |||||
04.12
20:15
Bežanija
Srbobran
41
61
|
04.12.2016 20:15 | Bežanija | 41 : 61 | Srbobran | |||||
04.12
18:30
Hajduk
Jadran
113
33
|
04.12.2016 18:30 | Hajduk | 113 : 33 | Jadran |
04.12
19:00
Crvena zvezda
Partizan 1953
74
53
|
04.12.2016 19:00 | Crvena zvezda | 74 : 53 | Partizan 1953 | |||||
04.12
18:00
Vojvodina
Šabac
0
20
|
04.12.2016 18:00 | Vojvodina | 0 : 20 | Šabac |
04.12
17:00
BMR Petlovača
Šumadija
1
3
|
04.12.2016 17:00 | BMR Petlovača | 1 : 3 | Šumadija | |||||
04.12
16:30
Jedinstvo
Stig
3
1
|
04.12.2016 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Stig | |||||
04.12
16:00
Rudar
Loznica
3
1
|
04.12.2016 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Loznica |
04.12
15:00
Partizan
Putevi
3
1
|
04.12.2016 15:00 | Partizan | 3 : 1 | Putevi |
04.12
19:00
Sombor
Kulpin
3
0
|
04.12.2016 19:00 | Sombor | 3 : 0 | Kulpin | |||||
04.12
12:00
Botafogo
Vojvodina 2
3
1
|
04.12.2016 12:00 | Botafogo | 3 : 1 | Vojvodina 2 | |||||
04.12
15:30
Kikinda
Proleter
0
3
|
04.12.2016 15:30 | Kikinda | 0 : 3 | Proleter |
04.12
17:00
Topličanin
Hajduk Veljko
3
1
|
04.12.2016 17:00 | Topličanin | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
04.12
17:00
Pirot
Vranje
3
2
|
04.12.2016 17:00 | Pirot | 3 : 2 | Vranje | |||||
04.12
16:00
Borac
Ozren
3
1
|
04.12.2016 16:00 | Borac | 3 : 1 | Ozren | |||||
04.12
14:00
Niš 2
Mladost
1
3
|
04.12.2016 14:00 | Niš 2 | 1 : 3 | Mladost | |||||
04.12
16:00
Desetka
MOK Topličanin 97
3
2
|
04.12.2016 16:00 | Desetka | 3 : 2 | MOK Topličanin 97 |
04.12
19:00
Spartak (LJ)
Ribnica
2
3
|
04.12.2016 19:00 | Spartak (LJ) | 2 : 3 | Ribnica |
04.12
17:00
Toplički Vitezovi
Spartak (S)
1
3
|
04.12.2016 17:00 | Toplički Vitezovi | 1 : 3 | Spartak (S) |
04.12
19:30
Dubočica
Antena
3
1
|
04.12.2016 19:30 | Dubočica | 3 : 1 | Antena | |||||
04.12
17:00
Zaslon
Timok
3
1
|
04.12.2016 17:00 | Zaslon | 3 : 1 | Timok |
04.12
17:00
Mali Zvornik
Lazarevac
1
3
|
04.12.2016 17:00 | Mali Zvornik | 1 : 3 | Lazarevac |
04.12
16:40
Lucky Star
Smeč 5
3
0
|
04.12.2016 16:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Smeč 5 |
04.12
15:00
Crnokosa
Mokra Gora
3
0
|
04.12.2016 15:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
04.12
16:00
Trstenik
Bambi volej
3
0
|
04.12.2016 16:00 | Trstenik | 3 : 0 | Bambi volej | |||||
04.12
16:30
Ekonomac
Zlatibor
0
3
|
04.12.2016 16:30 | Ekonomac | 0 : 3 | Zlatibor |
04.12
14:00
Kuršumlija
Topličanin
3
0
|
04.12.2016 14:00 | Kuršumlija | 3 : 0 | Topličanin | |||||
04.12
15:30
Aleksinac
Pirot
1
3
|
04.12.2016 15:30 | Aleksinac | 1 : 3 | Pirot | |||||
04.12
13:00
Paraćin
Leskovac-98
2
3
|
04.12.2016 13:00 | Paraćin | 2 : 3 | Leskovac-98 | |||||
04.12
18:00
Desetka
Bor
0
3
|
04.12.2016 18:00 | Desetka | 0 : 3 | Bor |
04.12
16:00
Volejstars
Panonija
3
1
|
04.12.2016 16:00 | Volejstars | 3 : 1 | Panonija |
04.12
19:00
ŽOK 030
Hajduk Veljko
0
3
|
04.12.2016 19:00 | ŽOK 030 | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
04.12
17:00
Kraguj Radnički
Klek Srbijašume
0
3
|
04.12.2016 17:00 | Kraguj Radnički | 0 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
04.12
18:00
FOK
Gimnazijalac
3
0
|
04.12.2016 18:00 | FOK | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
04.12
17:00
Leskovac 98
Vranje
1
3
|
04.12.2016 17:00 | Leskovac 98 | 1 : 3 | Vranje | |||||
04.12
17:00
Omladinac
Smederevo
3
2
|
04.12.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Smederevo |
04.12
Žabalj Volej
Jagodina
3
0
|
04.12.2016 | Žabalj Volej | 3 : 0 | Jagodina |
04.12
20:00
Jedinstvo 1974
Metalac
25
30
|
04.12.2016 20:00 | Jedinstvo 1974 | 25 : 30 | Metalac | |||||
04.12
20:30
PKB
Studentski grad
22
22
|
04.12.2016 20:30 | PKB | 22 : 22 | Studentski grad |
04.12
19:00
Aleksinac
Hajduk Veljko
35
38
|
04.12.2016 19:00 | Aleksinac | 35 : 38 | Hajduk Veljko | |||||
04.12
18:00
Žitorađa
Jagodina
31
22
|
04.12.2016 18:00 | Žitorađa | 31 : 22 | Jagodina | |||||
04.12
18:00
Bela Palanka
Planinka
34
27
|
04.12.2016 18:00 | Bela Palanka | 34 : 27 | Planinka |
04.12
18:30
Arilje
Radnički 2
18
33
|
04.12.2016 18:30 | Arilje | 18 : 33 | Radnički 2 | |||||
04.12
20:00
Beli andjeo
Napredak
36
33
|
04.12.2016 20:00 | Beli andjeo | 36 : 33 | Napredak | |||||
04.12
18:00
Mladost
Goč Merkur
28
28
|
04.12.2016 18:00 | Mladost | 28 : 28 | Goč Merkur |
04.12
18:30
Metalac
Lavovi BP
24
25
|
04.12.2016 18:30 | Metalac | 24 : 25 | Lavovi BP | |||||
04.12
17:00
Slavija
Radnički 1958
28
28
|
04.12.2016 17:00 | Slavija | 28 : 28 | Radnički 1958 |
04.12
18:00
Rudar
Rembas
30
27
|
04.12.2016 18:00 | Rudar | 30 : 27 | Rembas | |||||
04.12
18:00
Rtanj
Majdanpek
36
31
|
04.12.2016 18:00 | Rtanj | 36 : 31 | Majdanpek |
04.12
16:00
Progres
Morava
51
29
|
04.12.2016 16:00 | Progres | 51 : 29 | Morava | |||||
04.12
12:30
Morava 84
Pirot
29
34
|
04.12.2016 12:30 | Morava 84 | 29 : 34 | Pirot |
04.12
15:00
Zlatar 2
Sjenica
22
25
|
04.12.2016 15:00 | Zlatar 2 | 22 : 25 | Sjenica | |||||
04.12
18:00
Hidroelektrana
Radnički 1964 2
31
30
|
04.12.2016 18:00 | Hidroelektrana | 31 : 30 | Radnički 1964 2 | |||||
04.12
14:00
Užice
Omladinac
33
37
|
04.12.2016 14:00 | Užice | 33 : 37 | Omladinac |
04.12
20:00
Partizan
Šamot 65
25
23
|
04.12.2016 20:00 | Partizan | 25 : 23 | Šamot 65 |
04.12
16:00
Obilić
Proleter
28
26
|
04.12.2016 16:00 | Obilić | 28 : 26 | Proleter |
04.12
17:30
ORK Loznica
Beograd
40
34
|
04.12.2016 17:30 | ORK Loznica | 40 : 34 | Beograd | |||||
04.12
15:00
Grand Zvezda
Radnički
33
28
|
04.12.2016 15:00 | Grand Zvezda | 33 : 28 | Radnički |
04.12
19:00
Knjaževac
Jastrebac
23
32
|
04.12.2016 19:00 | Knjaževac | 23 : 32 | Jastrebac | |||||
04.12
14:00
Dubočica
Đerdap
25
32
|
04.12.2016 14:00 | Dubočica | 25 : 32 | Đerdap |
04.12
18:00
Halas Jožef
Partizan
30
25
|
04.12.2016 18:00 | Halas Jožef | 30 : 25 | Partizan | |||||
04.12
19:00
Ravangrad
Sloven
17
24
|
04.12.2016 19:00 | Ravangrad | 17 : 24 | Sloven |
04.12
15:00
Morava Han
Jagodina 2
9
35
|
04.12.2016 15:00 | Morava Han | 9 : 35 | Jagodina 2 | |||||
04.12
17:00
Vlasotince
Hajduk Veljko
18
18
|
04.12.2016 17:00 | Vlasotince | 18 : 18 | Hajduk Veljko |
04.12
Valjevo
Šabac
5
11
|
04.12.2016 | Valjevo | 5 : 11 | Šabac |
04.12
20:00
Kraljevićevo
Hajduk
5
3
|
04.12.2016 20:00 | Kraljevićevo | 5 : 3 | Hajduk |
04.12
18:00
Bellatores
Požarevac
2
7
|
04.12.2016 18:00 | Bellatores | 2 : 7 | Požarevac | |||||
04.12
21:00
Župski rubin
Fontana
4
4
|
04.12.2016 21:00 | Župski rubin | 4 : 4 | Fontana |
04.12
19:00
Šljivici
OŠ Karađorđe
6
5
|
04.12.2016 19:00 | Šljivici | 6 : 5 | OŠ Karađorđe | |||||
04.12
12:30
Flach
Bajina Bašta
4
7
|
04.12.2016 12:30 | Flach | 4 : 7 | Bajina Bašta |
04.12
16:30
Obilić
Handy United
7
2
|
04.12.2016 16:30 | Obilić | 7 : 2 | Handy United |
04.12
19:30
Dolap
Leskovac
1
5
|
04.12.2016 19:30 | Dolap | 1 : 5 | Leskovac | |||||
04.12
17:00
As
Rota
3
13
|
04.12.2016 17:00 | As | 3 : 13 | Rota | |||||
04.12
20:00
Bele crkve
Prokuplje
4
1
|
04.12.2016 20:00 | Bele crkve | 4 : 1 | Prokuplje |
04.12
21:00
Akademac
Aleksinac 2015
3
0
|
04.12.2016 21:00 | Akademac | 3 : 0 | Aleksinac 2015 |
04.12
18:00
Euro Motus
Kopernikus SAS
9
0
|
04.12.2016 18:00 | Euro Motus | 9 : 0 | Kopernikus SAS | |||||
04.12
15:30
Novi Pazar
Nova Pazova
2
0
|
04.12.2016 15:30 | Novi Pazar | 2 : 0 | Nova Pazova |
04.12
13:15
NS Stars
Crvena zvezda
0
9
|
04.12.2016 13:15 | NS Stars | 0 : 9 | Crvena zvezda |
04.12
17:00
Dunarea Galati
Dunaújvárosi Acélbikák
3
0
|
04.12.2016 17:00 | Dunarea Galati | 3 : 0 | Dunaújvárosi Acélbikák | |||||
04.12
18:00
MAC Budapest
Fehérvári Titánok
4
2
|
04.12.2016 18:00 | MAC Budapest | 4 : 2 | Fehérvári Titánok | |||||
04.12
17:30
ASC Corona Brasov
Sport Club Csíkszereda
4
2
|
04.12.2016 17:30 | ASC Corona Brasov | 4 : 2 | Sport Club Csíkszereda |