XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 281 utakmica za dan
Subota, 3 Jun 2017

Fudbal

03.06.2017 17:00 Omladinac 5 : 4 Radnički (NP)
03.06.2017 17:00 Borac (S) 7 : 3 Crvena zvezda (NS)
03.06.2017 17:00 Vršac 1 : 1 Radnički (Zr)
03.06.2017 17:00 Cement 2 : 3 TSC
03.06.2017 17:00 Sloga 2 : 5 Radnički (SM)
03.06.2017 17:00 Radnički (Š) 1 : 0 Železničar
03.06.2017 17:00 Bratstvo 1946 1 : 1 Bačka 1901
03.06.2017 17:00 Polet (K) 3 : 0 Tisa (A)
03.06.2017 17:00 Tavankut 6 : 3 Radnički (S)
03.06.2017 17:00 OFK Vrbas 3 : 0 Subotica
03.06.2017 17:00 Bečej 1918 10 : 2 Tekstilac
03.06.2017 17:00 Srbobran 4 : 2 Budućnost (G)
03.06.2017 17:00 Bačka (P) 3 : 1 Potisje
03.06.2017 17:00 Mladost APA 3 : 2 Zadrugar
03.06.2017 17:00 Sloga (Č) 3 : 2 Mladost (T)
03.06.2017 17:00 Budućnost (SC) 6 : 0 Sloga
03.06.2017 17:00 Dolina 6 : 3 Jedinstvo (BK)
03.06.2017 17:00 Vojvodina 1928 4 : 5 Sloboda
03.06.2017 17:00 Dinamo 1945 4 : 0 Radnički (S)
03.06.2017 17:00 Jedinstvo (NB) 3 : 2 Polet (N)
03.06.2017 17:00 Proleter (BK) 3 : 0 Vršac united
03.06.2017 17:00 Kozara 4 : 2 Radnički (K)
03.06.2017 17:00 ŽAK 3 : 0 Slavia
03.06.2017 17:00 ŽSK 3 : 0 Sofeks
03.06.2017 17:00 Sloga 6 : 1 Slavija
03.06.2017 17:00 Veternik 1 : 6 Hajduk (B)
03.06.2017 17:30 Kopaonik 8 : 1 Levač
03.06.2017 17:00 Jedinstvo 5 : 0 Balkan Mirijevo
03.06.2017 17:00 Lokomotiva 13 : 0 Turbina
03.06.2017 17:00 Avala 3 : 1 Milutinac
03.06.2017 17:00 Budućnost 3 : 1 Vrčin
03.06.2017 17:00 Hajduk 1 : 2 Srem
03.06.2017 17:00 PKB Padinska Skela 0 : 4 Borac (L)
03.06.2017 17:00 Torlak 4 : 2 Borac (O)
03.06.2017 17:00 Zvezdara 1 : 1 Sremčica
03.06.2017 17:30 Proleter (Nj) 2 : 1 Jadran (F)
03.06.2017 17:00 Mladost (L) 2 : 1 C. Zvezda (RS)
03.06.2017 17:00 Begej 2 : 0 Mladost (BD)
03.06.2017 17:00 Krajina 4 : 3 Naftagas (E)
03.06.2017 17:00 Bilećanin 5 : 4 Lehel
03.06.2017 17:00 1. Maj Ruma 6 : 0 Hrtkovci
03.06.2017 17:00 Rudar 4 : 3 Sloven
03.06.2017 17:30 Bačka 5 : 0 Vinogradar
03.06.2017 17:30 Titel 1 : 4 Miletić
03.06.2017 17:30 Omladinac 3 : 0 OFK Sirig
03.06.2017 17:30 Šajkaš 1908 3 : 1 Jedinstvo
03.06.2017 17:30 Jugović 3 : 0 Mladost
03.06.2017 17:30 Proleter 3 : 2 TSK
03.06.2017 17:30 Tatra 4 : 3 Borac
03.06.2017 17:30 OFK Futog 2 : 1 Petrovaradin
03.06.2017 17:30 Rudar 2 : 3 Stubal
03.06.2017 17:30 Omladinac 2 : 2 Proleter
03.06.2017 17:00 Jadran 0 : 2 Sloboda
03.06.2017 17:00 Vinogradi DB 0 : 4 Vodojaža
03.06.2017 17:30 LFK Mladost 4 : 1 Slatina
03.06.2017 17:30 Podunavac 5 : 0 Crvena zvezda
03.06.2017 17:30 Cerovac 2013 0 : 0 Osipaonica
03.06.2017 17:30 Rudar 2001 4 : 1 Makce
03.06.2017 17:30 Trgovački 4 : 2 Rudar (S)
03.06.2017 17:30 Mladost (B) 4 : 3 Đerdap
03.06.2017 18:00 Cer 2 : 4 Borac (V)
03.06.2017 18:00 Sindjelić 4 : 4 Podrinje
03.06.2017 17:00 Junior Novo Naselje 4 : 1 Joševa
03.06.2017 17:00 Zlatar 2 : 1 Perućac
03.06.2017 17:00 Čajetina 0 : 1 Polet
03.06.2017 17:30 Poreč 1 : 0 Sloga
03.06.2017 17:30 Polom 4 : 0 Čubra
03.06.2017 17:30 Jedinstvo GVD 2 : 2 Radnički 1924
03.06.2017 Midžor 4 : 0 Omladinac
03.06.2017 17:30 Crvena zastava 1 : 3 Mladost
03.06.2017 15:30 Rudar 0 : 1 Sloboda
03.06.2017 17:30 Gnjilan 0 : 1 Spartak
03.06.2017 17:30 Mladost (PR) 3 : 7 Tanasko Rajić
03.06.2017 17:30 Dragoš 5 : 0 Napredak
03.06.2017 17:30 Vladimir Durković 4 : 0 Borac
03.06.2017 17:30 Zvezda 3 : 0 Zadrugar
03.06.2017 17:00 Jedinstvo (Š) 2 : 1 Progres
03.06.2017 Biljači 5 : 2 BSK Bujanovac
03.06.2017 17:00 Borac 1 : 2 PKB Kovilovo
03.06.2017 17:00 Dunav 0 : 2 Zmaj 1953
03.06.2017 17:00 13. Maj Zemun 2 : 3 Sinđelić 2012
03.06.2017 17:00 Institut 3 : 1 Mladi proleter
03.06.2017 17:00 Poštar Zvezdara 5 : 0 Banja
03.06.2017 17:00 Komgrap 6 : 1 Lepušnica
03.06.2017 18:00 Supska 3 : 1 Moravac 2015
03.06.2017 18:00 Mladost (S) 3 : 2 Zemljoradnik
03.06.2017 18:00 Radnički (T) 1 : 5 Omladinac
03.06.2017 18:00 Moravac 0 : 1 Borac 1805
03.06.2017 18:00 Šumadija 2 : 1 Javor
03.06.2017 18:00 Napredak (S) 0 : 3 Rudar Stenjevac
03.06.2017 18:00 Istok 63 4 : 2 Omladinski
03.06.2017 18:00 15. Avgust 1950 2 : 3 Rudar
03.06.2017 18:00 Sloga 2 : 1 Zenit
03.06.2017 18:00 Morava 4 : 1 Mladost (K)
03.06.2017 18:00 Ursule 4 : 1 Kolare
03.06.2017 18:00 Vinorača 0 : 3 Sinđelić 1934
03.06.2017 18:00 Šumadinac 4 : 4 Mladi radnik
03.06.2017 18:00 Crni Vrh 2 : 1 Mladost (D)
03.06.2017 18:00 Kupinovac 2 : 4 Osaonica
03.06.2017 17:30 OFK Sloga (D) 7 : 0 Pobeda 1976
03.06.2017 17:30 Planinac 2015 0 : 3 Napredak 2012
03.06.2017 17:30 Jedinstvo 2 : 2 Borac
03.06.2017 17:30 Polet (R) 3 : 5 OFK Rutevac 1908
03.06.2017 17:30 Napredak 1976 3 : 0 Palilulac
03.06.2017 17:30 Hajduk 1 : 1 Mladost
03.06.2017 17:30 Rtanj 0 : 3 Bukovik
03.06.2017 17:00 Marjan MB 3 : 4 Gradac
03.06.2017 17:00 Jedinstvo 9 : 4 Mladost Radost
03.06.2017 17:30 Jedinstvo (M) 3 : 4 Jedinstvo (SK)
03.06.2017 17:30 Ratar 2 : 0 Borac (VG)
03.06.2017 10:00 Mlada krila 1 : 0 Tavnik
03.06.2017 16:30 Bjelica 1 : 1 Sloga
03.06.2017 17:00 Ozremica 1 : 1 Šumadija
03.06.2017 Sparta 3 : 1 Omladinac
03.06.2017 17:30 Ranilović 4 : 2 Šumadinac (S)
03.06.2017 17:30 Omladinac (V) 5 : 3 Karađorđe
03.06.2017 17:30 Rade Milošević 0 : 1 Zadrugar (T)
03.06.2017 17:30 Jedinstvo (LJ) 3 : 1 Napredak 1934
03.06.2017 17:00 Vlašić 3 : 0 Cerić
03.06.2017 17:00 Mladost 3 : 2 OFK Paljuvi
03.06.2017 17:00 Crvena Jabuka 4 : 1 Polet (T)
03.06.2017 17:00 Polet (DL) 5 : 3 Rudar
03.06.2017 17:00 Kalenić 3 : 5 OFK Stublenica
03.06.2017 17:00 Rubribreza 5 : 2 Dimitrije Tucović
03.06.2017 17:30 Napredak 3 : 0 Egeta
03.06.2017 17:30 Mala Vrbica 0 : 3 Pontes
03.06.2017 17:30 Kladušnica 5 : 5 Lovćen
03.06.2017 17:30 Omladinac 0 : 3 Koča Andjelković
03.06.2017 17:30 Rtkovo 4 : 0 Milutinovac
03.06.2017 17:30 Rasina 1 : 1 Kapidžija
03.06.2017 17:30 Jedinstvo 1936 3 : 4 Bukovica
03.06.2017 16:00 Dedinje 4 : 0 Dunavac
03.06.2017 17:00 Minel 4 : 0 Sveti Stefan
03.06.2017 17:30 Željuša 1 : 2 Rajko Mitić
03.06.2017 17:30 Mladost 2 : 3 Sloga
03.06.2017 17:30 Senjak 7 : 1 Temac
03.06.2017 Mekiš 1 : 3 Grkinja
03.06.2017 Knežica 3 : 0 Klisura
03.06.2017 17:30 Mladost 4 : 2 Kastrum
03.06.2017 17:30 Kosovo 4 : 1 Nacional
03.06.2017 17:30 Borac 2 : 7 Arbanasce
03.06.2017 17:30 Zvezda 2 : 1 Sloga
03.06.2017 17:30 Nomanica 1 : 2 Jašunja
03.06.2017 17:30 Gornje Krajince 6 : 5 Moravac (P)
03.06.2017 17:30 Veternica 3 : 2 Rudar 1973
03.06.2017 18:00 Planinac 4 : 1 Mladi radnik
03.06.2017 18:00 Beljanica 2 : 1 Sindjelić
03.06.2017 17:30 Stara Čaršija 4 : 1 Vinogradar
03.06.2017 17:30 Mladost 2 : 3 Topoljak
03.06.2017 TE Gučevo 2 : 4 Jelav
03.06.2017 Mladost (G) 2 : 1 Sloga
03.06.2017 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Mladost 1981
03.06.2017 17:30 BSK 2014 1 : 1 Bane 1931
03.06.2017 17:30 Mladost(P) 3 : 0 Mladi Radnik
03.06.2017 17:30 Sloga 4 : 0 Kotlenik
03.06.2017 17:30 OFK Student 3 : 3 Kosmajac
03.06.2017 17:00 Žitkovica 3 : 0 Mladost 1970
03.06.2017 Karađorđe 11 : 1 Mladost
03.06.2017 10:00 Feniks 3 : 2 Mladost
03.06.2017 17:00 Meteor 3 : 1 Šumadija
03.06.2017 18:00 Metlić 3 : 1 Bojić
03.06.2017 18:00 Pocerina 2 : 1 Maovi MH
03.06.2017 17:30 Crvena Zastava 0 : 11 Rojkovac
03.06.2017 17:30 Roma 0 : 3 Trstenica
03.06.2017 17:30 Proleter 2 : 0 Skela
03.06.2017 17:30 Zadrugar 7 : 1 Munja
03.06.2017 17:30 Petka 5 : 2 20. Oktobar
03.06.2017 17:30 Strmovo 8 : 3 Proleter
03.06.2017 17:30 Dimitrije Tucović 3 : 0 Šumadinac
03.06.2017 17:30 Mladi Radnik 0 : 0 Vreoci
03.06.2017 10:00 Veternik 0 : 5 Proleter
03.06.2017 17:00 Njerš Ištvan 2 : 1 Krila Krajine
03.06.2017 11:00 Radnički 1923 1 : 4 Goč
03.06.2017 11:00 Novi Pazar 0 : 1 Šumadija 1903
03.06.2017 Budućnost (K) 1 : 2 Sloga (K)
03.06.2017 13:00 Kolubara 7 : 0 Žarkovo
03.06.2017 10:00 Bežanija 6 : 1 BASK
03.06.2017 10:00 Radnički (O) 0 : 0 Sindjelic
03.06.2017 10:00 Siti Sport Klub 1 : 1 Balkan
03.06.2017 09:00 Zemun 4 : 1 IMT
03.06.2017 11:00 Partizan 3 : 1 BSK
03.06.2017 17:00 Jugoslavija 3 : 0 Borac (Sa)
03.06.2017 17:00 Glogonj 5 : 4 Borac (St)
03.06.2017 17:00 Omladinac 1927 1 : 0 Strela
03.06.2017 10:00 Napredak 3 : 0 Sloboda
03.06.2017 13:00 Studenski Grad MK 2 : 2 BASK MK
03.06.2017 09:00 Sinđelić MK 4 : 0 BSK Borča MK
03.06.2017 09:00 Rad MK 0 : 2 Zemun MK
03.06.2017 12:00 Budućnost 2 : 3 Zmaj 1953
03.06.2017 10:00 Trudbenik 0 : 7 BSK 1925
03.06.2017 11:00 Radnički (Zr) 0 : 3 Borac (NS)
03.06.2017 10:00 Spartak 3 : 0 Vojvodina
03.06.2017 10:00 Indeks 2 : 2 Petar Puača
03.06.2017 12:00 Radnički (NP) 2 : 5 Inđija
03.06.2017 12:00 Mačva (Š) : Drina
03.06.2017 12:00 Savacium : Senjak
03.06.2017 12:00 Jedinstvo : Radnički (V)
03.06.2017 12:00 Železničar : Donjošorac Sunrise
03.06.2017 10:00 Loznica 11 : 0 Mačva 2005
03.06.2017 11:00 Radnički (O) 5 : 1 BASK
03.06.2017 11:00 BSK 1925 2 : 0 Internacional
03.06.2017 12:00 Sindjelic 1 : 1 011
03.06.2017 09:00 Rad MK 6 : 0 Radnički NB MK
03.06.2017 10:00 Studentski grad MK 0 : 1 OFK Beograd MK
03.06.2017 15:00 Teleoptik MK 0 : 2 Crvena zvezda MK
03.06.2017 Borac 2 : 5 Hrtkovci
03.06.2017 Napredak 2 : 4 Partizan
03.06.2017 17:00 PSK Putinci 1 : 2 Mladost
03.06.2017 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Rudar
03.06.2017 18:00 Dunav 4 : 1 Proleter
03.06.2017 17:30 Polet 4 : 5 Dunav
03.06.2017 10:00 Radnički 1 : 4 Tempo
03.06.2017 10:00 Mladost (V) 3 : 3 Slavia
03.06.2017 Borac 0 : 3 Dinamo 1945
03.06.2017 13:00 Posavina 2 : 7 Polet
03.06.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 2 Zadrugar
03.06.2017 13:00 Rvati 2 : 4 Crvena Zastava
03.06.2017 10:00 Strelac 3 : 0 Buducnost
03.06.2017 18:00 Vinca 6 : 3 Žarkovo
03.06.2017 16:30 IMT 4 : 2 Dorcol
03.06.2017 10:00 OFK Balkan 3 : 0 Avala 1939
03.06.2017 13:00 Rad B MK 16 : 0 FSFV MK
03.06.2017 18:30 Brodarac B MK 2 : 3 Voždovac B MK
03.06.2017 10:00 Spartak 1 : 1 Vojvodina
03.06.2017 12:00 Indeks 0 : 0 Srem
03.06.2017 10:00 Radnički (NP) 0 : 5 Inđija
03.06.2017 19:00 Zemun 0 : 0 OFK Beograd
03.06.2017 15:00 Rad 2 : 6 Čukarički
03.06.2017 13:00 Teleoptik 0 : 5 Vozdovac
03.06.2017 09:00 Belo Polje 3 : 0 Polet
03.06.2017 11:00 Sloga (L) 3 : 0 Homoljac
03.06.2017 14:00 IMT 6 : 3 Borac
03.06.2017 17:00 Kolubara 5 : 1 Lokomotiva
03.06.2017 09:00 Teleoptik MK 2 : 1 Studenski grad MK
03.06.2017 10:00 Čukarički MK 7 : 1 Crvena zvezda MK
03.06.2017 11:00 Rad MK 1 : 1 011 MK
03.06.2017 11:30 Zemun MK 4 : 1 Altina MK
03.06.2017 12:00 BSK Borča MK 2 : 2 Brodarac MK
03.06.2017 14:00 Dunav MK 3 : 3 Sinđelić MK
03.06.2017 17:00 Selo Mladenovac MK 3 : 0 Kosmaj MK
03.06.2017 17:30 Forza MK 2 : 1 Tempo MK
03.06.2017 10:00 Fer Plej 06 MK 2 : 4 Sinđelić MK
03.06.2017 12:00 Radnički MK 3 : 2 Dušanovac MK
03.06.2017 Mašinac 0 : 5 Lavice Dubočica
03.06.2017 13:00 Čukarički 5 : 0 OFK Beograd
03.06.2017 10:00 BSK Borča 1 : 1 Brodarac 1947
03.06.2017 08:45 BSK 1925 0 : 3 Vozdovac
03.06.2017 11:00 Teleoptik 0 : 4 Rad
03.06.2017 10:00 Kolubara 1 : 2 Radnički (O)
03.06.2017 17:00 Zemun 3 : 0 Radnički (NB)
03.06.2017 12:00 CFK 8 : 0 Bajša
03.06.2017 10:00 TSC 4 : 0 Spartak
03.06.2017 Železničar 1 : 4 OFK Senjak
03.06.2017 Šampion 12 : 1 Polet
03.06.2017 Ribnica 2 : 1 Budućnost Krušik
03.06.2017 Jedinstvo 7 : 2 Omladinac
03.06.2017 Radnički 4 : 1 OFK Osečina

Košarka

03.06.2017 19:00 Borac 71 : 73 FMP
03.06.2017 18:00 Partizan NIS 98 : 102 Mega Leks
03.06.2017 20:00 Dynamic BG 69 : 85 Crvena zvezda mts

Rukomet

03.06.2017 19:00 Šamot 65 29 : 30 Crvena zvezda
03.06.2017 19:00 Dinamo 24 : 23 Spartak Vojput
03.06.2017 18:00 Vojvodina 30 : 32 Sloga
03.06.2017 18:30 Metaloplastika 37 : 36 Požarevac
03.06.2017 20:30 Partizan 2 33 : 37 Novi Beograd
03.06.2017 18:00 Studentski grad 20 : 22 PKB
03.06.2017 19:00 Apatin 41 : 25 Mladost
03.06.2017 18:00 Rusin 22 : 20 Graničar
03.06.2017 20:00 Vojput 2 23 : 26 Prigrevica
03.06.2017 19:00 Somborelektro 31 : 21 Kljajićevo
03.06.2017 17:00 Grafičar 27 : 24 Borac
03.06.2017 19:30 Vojvoda Stepa 28 : 27 Zrenjanin
03.06.2017 18:30 Jedinstvo 39 : 22 Obilić
03.06.2017 18:00 Naftagas 28 : 21 Senta
03.06.2017 19:00 Titel 33 : 25 Ruma
03.06.2017 20:30 Hajduk 41 : 29 Vojka
03.06.2017 18:00 Jedinstvo 22 : 34 Nova Pazova
03.06.2017 18:00 Metalac 2015 23 : 37 Mačva
03.06.2017 17:00 Gradnulica 28 : 26 Lehel

Američki fudbal

03.06.2017 16:30 Blue Dragons Beograd 14 : 37 GAT Dukes Novi Sad
03.06.2017 14:00 Sirmium Legionaries SM 6 : 39 Vukovi Beograd
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu