01.12
Sloga (R)
Arsenal
8
3
|
01.12.2017 | Sloga (R) | 8 : 3 | Arsenal | |||||
01.12
13:30
Sloga (SB)
Bokelj 2
0
8
|
01.12.2017 13:30 | Sloga (SB) | 0 : 8 | Bokelj 2 |
01.12
21:00
Málaga
Levante
0
0
|
01.12.2017 21:00 | Málaga | 0 : 0 | Levante |
01.12
20:30
Freiburg
Hamburger SV
0
0
|
01.12.2017 20:30 | Freiburg | 0 : 0 | Hamburger SV |
01.12
20:45
Napoli
Juventus
0
1
|
01.12.2017 20:45 | Napoli | 0 : 1 | Juventus | |||||
01.12
18:30
Roma
SPAL
3
1
|
01.12.2017 18:30 | Roma | 3 : 1 | SPAL |
01.12
20:45
Dijon
Bordeaux
3
2
|
01.12.2017 20:45 | Dijon | 3 : 2 | Bordeaux |
01.12
10:00
Vojvodina
Proleter
2
2
|
01.12.2017 10:00 | Vojvodina | 2 : 2 | Proleter |
01.12
19:30
Jedinstvo
Dunav 2014
85
68
|
01.12.2017 19:30 | Jedinstvo | 85 : 68 | Dunav 2014 |
01.12
19:00
Priboj
Jagodina
81
73
|
01.12.2017 19:00 | Priboj | 81 : 73 | Jagodina | |||||
01.12
19:00
Prva Petoletka
Paraćin
95
83
|
01.12.2017 19:00 | Prva Petoletka | 95 : 83 | Paraćin |
01.12
19:30
Morava
Jablanica
69
60
|
01.12.2017 19:30 | Morava | 69 : 60 | Jablanica |
01.12
20:30
Loznica
Rađevac
92
45
|
01.12.2017 20:30 | Loznica | 92 : 45 | Rađevac |
01.12
19:00
Požarevac
Stari Ras
85
68
|
01.12.2017 19:00 | Požarevac | 85 : 68 | Stari Ras | |||||
01.12
19:00
Sloga (PM)
Zicer 2014
70
82
|
01.12.2017 19:00 | Sloga (PM) | 70 : 82 | Zicer 2014 |
01.12
21:15
Barajevo Bambi
Sava
70
89
|
01.12.2017 21:15 | Barajevo Bambi | 70 : 89 | Sava |
01.12
20:00
Borac
KKK Radnički
97
64
|
01.12.2017 20:00 | Borac | 97 : 64 | KKK Radnički |
01.12
20:15
Beočin
Vrbas Medela
67
62
|
01.12.2017 20:15 | Beočin | 67 : 62 | Vrbas Medela |
01.12
19:00
Radnički
Spartak (Su)
2
3
|
01.12.2017 19:00 | Radnički | 2 : 3 | Spartak (Su) | |||||
01.12
18:00
Vojvodina NS Seme
Ribnica
3
0
|
01.12.2017 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Ribnica |
01.12
20:30
NS Tim
Štrand Volej
3
1
|
01.12.2017 20:30 | NS Tim | 3 : 1 | Štrand Volej |
01.12
19:00
Spartak
Dinamo
3
0
|
01.12.2017 19:00 | Spartak | 3 : 0 | Dinamo |
01.12
19:00
Bela Palanka
Priboj
28
22
|
01.12.2017 19:00 | Bela Palanka | 28 : 22 | Priboj |
01.12
20:30
Mladost TSK
Srem SM
30
21
|
01.12.2017 20:30 | Mladost TSK | 30 : 21 | Srem SM |
01.12
17:30
Župa 54
Pobednik
29
27
|
01.12.2017 17:30 | Župa 54 | 29 : 27 | Pobednik |
01.12
18:00
Smederevo
Deus
12
3
|
01.12.2017 18:00 | Smederevo | 12 : 3 | Deus |
01.12
18:30
Viking
Vranje
2
7
|
01.12.2017 18:30 | Viking | 2 : 7 | Vranje |
01.12
21:00
Babušnica 2011
Radnik
3
6
|
01.12.2017 21:00 | Babušnica 2011 | 3 : 6 | Radnik |