05.11.2018 00:39 Miloš Jovanović

Rukometaši Radničkog pobedili prijepoljski Pobednik: Rukometašice Radničkog izgubile od ORK Beograda

Rukometaši Radničkog 1964 su u utakmici 6-og kola Super B lige za muškarce savladali ekipu „Pobednik“ iz Prijepolja rezultatom 39-18,poluvreme 19-11. Samo do 5-og minuta i rezultata 2-2 je trajala neizvesnost na parketu hale Jezero.Od tog trenutka na terenu je postojao samo jedan tim.Sve je polazilo za rukom momcima šefa struke Radosavljevića, iz čvrste i agresivne odbrane nizali su se uspešno...

08.10.2018 12:22 Miloš Jovanović

Bela Palanka na krilima Dragana Ranđelovića savladala "Pobednik" iz Prijepolja

U nedelju 07.10.2018.god. u okviru 3 redovnog rukometnog kola Super B lige Srbije Istok-Zapad u jednoj izuzetno teškoj i do samog kraja neizvesnoj utakmici, belopalanački rukometaši su ipak uspeli da pobede i slave rezultatom 26:25. Da će ovo biti izuzetno teška utakmica za Belopalanačke momke videlo se već na samom početku, kad su se postizali golovi, gol za gol, čas na jednoj, čas na drugoj...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.