25.07.2017 22:44 sportdc.net

Olimpijakos na korak od prolaza: Emenike zapečatio sudbinu Partizana

Foto/ Starsportphoto Fudbaleri Olimpijakosa savladali su Partizan u Beogradu sa 3:1 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Å”ampiona. Strijelac trećeg gola u samom finiÅ”u bio je Emenike koji je samo par minuta ranije zamijenio dvostrukog strijelca El Fardu Ben Nabuanea. Ā  Goal Emenike (1:3) Partizan Belgrade vs... by ylberenexhipi

25.07.2017 22:10 sportdc.net

Grci ponovo vode: Ben Nabuane nerijeŔiva enigma

Foto: Starsportphoto Olimpijakos je ponovo poveo u Beogradu. Reprezentativac Komora, El Fardu Ben Nabuane postigao je svoj drugi pogodak. Držao je on loptu u Å”esnaestercu, sporo su mu prilazili defanzivci "crno belih" Å”to je Ben Nabuane iskoristio i preciznim Å”utem lijevom nogom plasirao loptu u raÅ”lje Partizanovog gola. Ā  Ben E. Super Goal HD - Partizan (Srb) 1-2... by football365life2

25.07.2017 21:05 sportdc.net

Partizan poravnao u Beogradu: Tavamba ekspresno vratio egal

Foto/Starsportphoto Nije dugo trajalo slavlje Olimpijakosa u Beogradu. Samo četiri minute nakon vodećeg gola tima iz Pireja Tavamba je na asistenciju Jankovića pogodio za 1:1.

25.07.2017 21:00 sportdc.net

Olimpijakos poveo u Beogradu (video)

Foto/Starsportphoto Fudbaleri Olimpijakosa poveli su u Beogradu protiv Partizana sa 1:0. Igrala se Å”esta minuta meča. Marko Marin je dobio loptu na desnoj strani, uposlio El Fardu Ben Nabuana koji kažnjava neopreznu odbranu Partizana i pogađa gol za 1:0. 0-1 El Fardou Ben Nabouhane Goal FK Partizan 0... by milena-georgieva1

25.07.2017 19:23 Vojkan Andrejić

Subić godinu dana NiÅ”lija

Ā  Nezvanično smo saznali da je niÅ”ki superligaÅ” dobio novo pojačanje, a reč je o igraču Partizana, Subiću. Aleksandar Subić rodj.27.septembra 1993. visok je 178 cm i igra na poziciji levog defanzivnog igrača. Ponikao je u omladinskoj Å”koli Borca iz Banja Luke, a nakon četiri sezone nastupa za prvi tim BanjalučanaĀ postaje igrač Partizana, s kojim je potpisao četvorogodiÅ”nji ugovor. U...

25.07.2017 13:11 juznevesti.com

Nezadovoljna publika prekinula finale "Vidovdanskog turnira"

ViÅ”e od pola sata grupa gledalaca nije želela da napusti teren na koji su uÅ”li sredinom prvog poluvremena utakmice u Svrljigu, nezadovoljni kvalitetom i načinom igre obe ekipe koje su se sastale u finalu najstarijeg srpskog turnira u malom fudbalu. Na kraju je, ipak, slavila ekipa Rasadnik Žića, pobedom od 10:1 nad ekipom Doktori. Deo nezadovoljnih gledalaca na viÅ”e od pola sata prekinuo...